"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Pirma savaitė nuotolinio mokymosi. "Bitučių" grupės priešmokyklinukai stropiai  dirba, daro užduotėles padedami tėvelių, pagal pedagogių pasiūlytas veiklas. Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą.

„Žiogelių“ grupės auklėtojos parengė ugdomosios veiklos planą. Supažindino tėvelius su ugdomosios veiklos planu. Labai džiaugiamės sulaukę daug  nuotraukų, su vaikučių atliktais gražiais, įdomiais, originaliais  darbeliais. Auklėtojos dėkoja „Žiogelių“ grupės tėveliams už nuoširdų, geranorišką bendradarbiavimą ir pasiūlytas įdomias idėjas.

Nuo 2020 m. kovo 30 d. tęsiamas ugdymas nuotoliniu būdu. Prašome susisiekti su savo grupių auklėtojomis, jos perduos visą informaciją. Pridedamas: Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas.

Ignalinos Šaltinėlio mokyklos nuotolinio ugdymo tvarka

Nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos. 
Kokius variantus gali pasirinkti tėvai ir globėjai, auginantys mažus vaikus, kuriems reikia priežiūros? 

„Bitučių“ grupės priešmokyklinukai  labai žingeidūs, jie nori atrasti,tyrinėti,  eksperimentuoti. Patys rasti atsakymus į jiems kylančius klausimus: ar vanduo gali „vaikščioti“?, „šokančios razinos“– ar taip būna?, „saldainių vaivorykštė – kas tai“, padidinimo stiklas- kam jis? Į šiuos klausimus, ir ne tik, vaikai patys tyrinėdami, eksperimentuodami  rado daug atsakymų.

Nors šiais metais žiemos ir nebuvo, Užgavėnės – viena triukšmingiausių ir linksmiausių žiemos švenčių. Užgavėnių rytą į „Šaltinėlio“ mokyklą rinkosi įvairiausi persirengėliai, visą dieną – skambėjo dainos, aidėjo triukšmas, vyko persirengėlių eitynės. O didžiausias Užgavėnių šurmulys vyko kieme, kur gaspadinė su gaspadorium kvietė visus linksmintis, prišaukti greičiau pavasarį. O kokios Užgavėnės be lašininio ir kanapinio. Lašininis su kanapiniu tol rungėsi kol kanapinis galiausiai nugalėjo.