"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Krepšinis

Balandžio 13 d. Ignalinos sporto ir pramogų centro sporto salėje vyko Ignalinos, Visagino, Zarasų, Švenčionių ir Švenčionėlių miestų (treneris Domantas Pupinis) darželinukų krepšinio čempionato I -asis etapas, kurį organizavo VšĮ „Ąžuolo” krepšinio mokykla. Renginys buvo skirtas išsiaiškinti, kurie darželiai atstovaus finaliniame Lietuvos darželinukų čempionate, kuris vyks gegužės mėn. Pasvalyje, „Pieno žvaigždžių“ arenoje.
Prieš varžybas visi vieningai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Krepšinio mokyklos direktorius Kęstutis Jakštas išaiškino čempionato taisykles ir mažieji krepšininkai su savo treneriu išbėgo į aikštę prisistatymui.
Vyko įtemptos krepšinio varžybos 2×2, po 4 kėlinius, kurių kiekvienas truko po 90 sekundžių.
Mažieji atkakliai kovėsi, stengėsi nugalėti varžovus ir įmesti kuo daugiau taškų. Plojimais bei šūksniais krepšininkus skatino juos atlydėję tėveliai, broliai, seserys. Žavėjo mergaičių ir berniukų užsidegimas ir partneriškas, lygiavertis žaidimas. Mažuosius linksmino ir visą renginį stebėjo linksmasis Kiškis Baksis.
Pirmą vietą iškovojo Ignalinos „Šaltinėlio“ komanda. Sidabro medalius pelnė Švenčionėlių „Vyturėlis“, o bronzos – Švenčionių „Gandriukas“.  Prizines vietas laimėjusieji buvo apdovanoti medaliais, diplomais, o visi dalyvavusieji – padėkomis už aktyvumą bei sultimis troškuliui numalšinti.
Pasvalyje vyksiančiame Lietuvos darželinukų krepšinio čempionato finaliniame etape dalyvaus Ignalinos „Šaltinėlio“ bei Švenčionėlių „Vyturėlio“ darželiai.
„Ąžuolo“ krepšinio mokykla dėkoja visiems dalyvavusiems krepšinio šventėje.

 

___________________________

Domantas Pupinis Įrašo autorius:
Domantas Pupinis
Treneris
Ankstesni įrašai


Balandžio 10 dieną „Bitučių“ grupės vaikai apsilankė  Ignalinos  priešgaisrinėje  gelbėjimo tarnyboje. Pirmiausiai vaikams buvo parodyti animaciniai filmukai - kaip saugiai elgtis namuose su elektros prietaisais, kaip elgtis atsitikus nelaimei. Po to vaikai  apžiūrėjo mašinas, įrangą, kuri reikalinga gaisro metu, išgirdo gaisrininkų sireną.

Kiekvieną dieną „Kiškučių“ grupės vaikučiai geria vandenį, bet šį ketvirtadienį jie gėrė ypatingą vandenį: pagardintą citrina, apelsinu, agurku ir melisa. Įvairus vandens skonis džiugino kiekvieno gomurį. Su dideliu susidomėjimu vaikai klausė visuomenės sveikatos biuro specialistės Ingos Žilo pasakojimo apie vandenį, jo didžiulę naudą vaikams, kodėl saldinti gėrimai nėra sveika gerti, kokie vaisiai ir daržovės turi daugiausia vandens. 

„Žiogelių“ grupės vaikučiai dalyvavo sveikatiados iššūkyje – saldintą gėrimą keičiu į vandenį. Klausėsi pasakojimo apie lašiuko kelionę, išmoko eilėraštukų, dainelę „Lašiukai“. Vaikučiai sužinojo koks svarbus vanduo žmonėms, augalams, gyvūnams. Vaikai skanavo vandens su citrina, apelsinu. Vėliau kūrė darbelius ir surengė parodėlę.

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiai dienai paminėti, „Drugelių“ ir „Žiogelių“ grupių vaikai ir pedagogai, vedė pramogą „Mano knygutė – tai graži spalvota“. Tėveliai, seneliai, bibliotekos darbuotojos stebėjo  vaidinimą „Kaip pelytės išmoko skaityti“, „Abėcėlės raidžių prisistatymą“. Vaikai minė mįsles, dainavo linksmas daineles. Visi  galėjo aplankyti vaikų su tėvais kartu gamintų knygelių parodėlę „Kuriu svajonių knygą“.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos {Drugelių“ grupės vaikai ir auklėtojos priėmė „Sveikatiados iššūkį – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Vaikai jau nuo mokslo metų pradžios įstaigoje geria tik gryną vandenį, ir su tėvų palaikymu, stengiasi namuose gerti kuo mažiau saldintų gėrimų. Grupėje visi vaikai turi atsinešę savo gertuves vandeniui.