"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Geros nuotaikos užtaisas – Zumba!!!

Rugsėjo 19 d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos: „Bitučių“, „Drugelių“, „Boružėlių“, „Lakštingalėlių“, „Pumpurėlių“, „Šypsniukų“, „Skruzdėliukų“, „Papartėlių“, „Želmenėlių“, „Žiogelių“, „Kiškučių“ grupių auklėtiniai ir jų auklėtojos, spalvingai pasipuošę, smagiai įsisuko į ritmingos Zumbos sūkurį ir paminėjo Europos judumo savaitę. Šią savaitę tiek maži vaikai, tiek paaugliai, tiek suaugę ir pagyvenę žmonės skatinami kuo daugiau judėti. Į darbą, mokyklą, darželį eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, riedlentėmis, riedučiais, balansiniais dviratukais ir kitomis fizinį aktyvumą skatinančiomis  priemonėmis. Labai buvo smagu pajudėti įsisukus į geros muzikos ir nuotaikos sūkurį. Šie energingi šokiai skatina mažųjų vaikų judėjimą, dirba visi kūno raumenys, mažinamas stresas ir dėl to stiprėja vaikų imunitetas, atsiranda daugiau pasitikėjimo savimi. Be to, juk smagu kažką nuveikti visiems kartu, o ypač sportuoti. Po tokios smagios mankštos vaikai tampa energingesni ir gerai nusiteikę likusiai dienai. Tiesiog geros nuotaikos užtaisas!!!

___________________________

Inga Žilo Įrašo autorius:
Inga Žilo
Visuomenės sveikatos specialistė
Ankstesni įrašai


Gražus Rugsėjo 2-osios dienos rytas suteikė puikią pradžią naujiems mokslo metams. 
Laisvės aikštėje vykusioje Mokslo ir žinių dienos šventėje, kurioje dalyvavo visų Ignalinos mokyklų mokiniai, jų tėvai ir mokytojai, skambėjo eilės, dainos, sveikinimai ir linkėjimai. Trijų Ignalinos mokyklų direktorėms paskelbus naujų mokslo metų pradžią, visi pajudėjo link savo mokyklų. „Šaltinėlio'“ mokyklos kiemelyje priešmokyklinukus pasitiko jaunesnieji vaikučiai, jų tėveliai, seneliai. 

Sveikiname su Mokslo ir Žinių diena!

Rudenį mūsų priešmokyklinukai atvers savo mokyklinio gyvenimo knygos pirmąjį puslapį, kol kas jis tuščias… Reikės daug stengtis, mokytis, ieškoti ir atrasti… Linkime Jums į mokslo ir pažinimo šalį eiti gerumo takeliu, nes...

Gegužės 29 dieną „Bitučių“ grupės vaikai apsilankė Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, mažylių skaitykloje. Dalyvavo „Raganiukės“ teatro spektaklyje-žaidime „Raudonkepurė“. Kitą dieną vyko į ekskursiją. Molėtų krašto tradicinių amatų centre dalyvavo keramikos edukacinėje programoje, o Ežerų žvejybos muziejuje pamatė įvairių žvejybos įrankių, apdovanojimų. A.Truskausko medžioklės ir gamtos muziejuje apžiūrėjo žvėrių ir paukščių iškamšų kolekciją. Vasarą vaikai  pasitiko aktyviai ir džiugiai,  pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

Nykštukų šalyje vyko smagi „Skruzdėliukų“ šeimynos šventė. Vaikučiai pasveikino ir padėkojo savo mamytėms ir tėveliams. Visi smagiai pasilinksminome, pasportavome, atsisveikinome su mokslo metais, palinkėjome vieni kitiems gražios, smagios vasaros.