"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla – sveikatą stiprinanti mokykla

Rugsėjo 17 d. Trakuose Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centre Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklai oficialiai buvo įteikta Sveikatą stiprinančios mokyklos vėliava ir iškaba. Šį titulą gali gauti ne kiekvienas. Pirmiausiai, reikia parašyti sveikatą stiprinančios mokyklos pasirinką programą, ją nusiųsti įvertinimui ir žinoma vykdyti daug sveikatą stiprinančių veiklų. Šiose veiklose turi dalyvauti visa ugdymo įstaigos bendruomenė ir vaikų tėvai. 
Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla vykdo labai daug sveikatą stiprinančių veiklų. Vyksta judėjimo dienai skirti renginiai: estafetės, mankštos, fizinio ugdymo valandėlės, bendros sportinės pramogos su bendruomene ir vaikų tėvais. Darželio aplinkoje įrengtas sveikatingumo takelis, žaidimų aikštelės, kurios skatiną fizinį aktyvumą. Taip pat mokykla yra prisijungusi prie respublikinių „Sveikatiados“, „Futboliuko projektų“, Judumo savaitėje. Kas dveji metai dalyvaujame „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurse. Jau treti metai sėkmingai dalyvaujame tarptautiniame „Oranžinio traukinio kelionė“ projekte. Pedagogės rašo projektus finansavimui gauti įvairių ugdymo priemonių įsigijimui. Mūsų pedagogių parašyti projektai įvertinti ir net du kartus gavome finansavimą ugdymo priemonių įsigijimui. Daug renginių skirta sveikai mitybai, vaikų psichinės ir fizinės sveikatos ugdymui ir gerinimui, aktyvaus ir pasyvaus poilsio ugdymui ir t. t.
Galime pasidžiaugti, kad Ignalinos „Šaltinėlio“ vaikai ugdomi sveikatai stiprinančioje aplinkoje.

 

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


Ant margų sparnų „Drugelių“
Su „Lakštingalų“ giesmėm,
Su „Šypsniukų“ šypsenėlėm 
Siunčiam šiltus palinkėjimus.
Ir su meile išaugintus augalėlius
Vis kiton egzotiškon šalin.

Sulaukus rudens lygiadienio, rugsėjo paskutinė savaitė „Šaltinėlyje“ prasidėjo edukacine programa vaikamas – „Daržoviukai“. Kitą dieną  buvo vykdomas tarptautinis projektas „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Jį organizavo „Lakštingalėlių“, „Šypsniukų“, „Drugelių“ grupių auklėtojos ir tėveliai. Taip pat dabar veikia rudens gėrybių paroda, kurioje dalyvauja visų grupių tėveliai. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už dalyvavimą parodoje, už jų išradingumą ir kūrybiškumą. Pasigrožėkime jų darbais!

Rugsėjo 19 d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos: „Bitučių“, „Drugelių“, „Boružėlių“, „Lakštingalėlių“, „Pumpurėlių“, „Šypsniukų“, „Skruzdėliukų“, „Papartėlių“, „Želmenėlių“, „Žiogelių“, „Kiškučių“ grupių auklėtiniai ir jų auklėtojos, spalvingai pasipuošę, smagiai įsisuko į ritmingos Zumbos sūkurį ir paminėjo Europos judumo savaitę. 

Gražus Rugsėjo 2-osios dienos rytas suteikė puikią pradžią naujiems mokslo metams. 
Laisvės aikštėje vykusioje Mokslo ir žinių dienos šventėje, kurioje dalyvavo visų Ignalinos mokyklų mokiniai, jų tėvai ir mokytojai, skambėjo eilės, dainos, sveikinimai ir linkėjimai. Trijų Ignalinos mokyklų direktorėms paskelbus naujų mokslo metų pradžią, visi pajudėjo link savo mokyklų. „Šaltinėlio'“ mokyklos kiemelyje priešmokyklinukus pasitiko jaunesnieji vaikučiai, jų tėveliai, seneliai. 

Sveikiname su Mokslo ir Žinių diena!