"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. pradeda dirbti „Šaltinėlio“ mokykla

Gerb. Tėveliai (globėjai)!

Informuojame, kad nuo gegužės 18 d. organizuojamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigoje – jei šeima pageidaus, galės vaiką atvesti į darželį. Tačiau jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėmis priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.
Norim pastebėti, kad įstaigoje yra dirbančių pedagogų ir auklėtojų padėjėjų, kurie yra pažeidžiami – vyresnio amžiaus ir turintys sveikatos problemų. Karantino metu jie negali dirbti grupėse.
Primename, kad visi vaikai gali lankyti darželį, bet mes prašome atsižvelgti į aukščiau minėtą situaciją ir įvertinti mūsų galimybes. Kaip suprantate, trūksta darbuotojų bent jau iki karantino pabaigos. Teks jungti grupes. Grupėse neturi būti daugiau 20 vaikų. Todė prašome Jūsų supratimo, tolerancijos, įvertinti savo galimybes ir atsižvelgti į mūsų šiandieninę situaciją. Prašome vaikus vesti  palaipsniui. Ugdymas nuotoliniu būdu bus vykdomas ir toliau.

Sprendimas dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo sąlygų

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Džiaugiamės, kad „Šypsniukų” grupės vaikučiai kartu su tėveliais  aktyviai įsijungia į jiems siūlomas veiklas. Grupės puslapyje sulaukėme daug nuotraukų, kuriose vaikai atlieka darbelius ir su šypsenomis juosdemonstruoja. Būdami lauke vaikai stebi ir tyrinėja gamtą, dėlioja raides ir vardus iš gamtinės medžiagos, stato triušiams namelius, žaidžia judrius žaidimus.Tėveliai rašo atsiliepimus, kaip sekėsi vaikams atlikti darbelius, dėkoja auklėtojoms už pasiūlytas įdėjas. Mes asmeniškai pakomentuojame kiekvieno vaiko darbelį, įvertiname jo pastangas ir siunčiame linkėjimus.
Smagu, kad tėveliai noriai bendradarbiauja, o vaikučiai toliau ugdosi namuose.

 

Šeima. koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno iš mūsų gyvenime. Šeimoje tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – ne tik didžiausia vertybė, bet ir pirmojo auklėjimo vieta, tai vieta, kur jaučiamas stiprus tarpusavio ryšys ir besąlygiška meilė. 
Nors „Papartėlių“ grupės šeima dar negali susitikti, būti ta vieninga, draugiška šeima, tačiau tariame nuoširdų AČIŪ tėveliams, kad nuoširdžiai bendraujate, palaikote mus, įsijungiate į siūlomas veiklas. Būkite tvirtos, mylinčios ir be galo laimingos šeimos!  Iki greito pasimatymo!

Štai mes visi, kurį laiką jau esame karantine. Tačiau manome, kad  nuotolinis mokymas vyksta sėkmingai. Vaikai puikiai leidžia laiką  namuose su tėveliais, padeda jiems, daug laiko praleidžia gamtoje, stebėdami, tyrinėdami , žaisdami, judėdami. Tėveliai stengiasi įtraukti vaikus į jiems patrauklias, naudingas, kūrybingas veiklas. Jie su didžiule atsakomybe, įkvėpimu  vaikams pateikia  auklėtojų rekomenduojamas užduotis ir įkeltas nuorodas, esančias grupės puslapyje. 

Esame labai dėkingos, kad mūsų „Pumpurėlių“gr. vaikučiai kartu su tėveliais įsitraukia į mūsų pasiūlytas veiklas. Stropiai, atsakingai, kruopščiai atlieka užduotėles, meninius darbelius. Smagiai leidžia laiką pasivaikščiojimo metu: žvejoja, stebi paukščius, gamtą, sodina augalėlius. Sulaukiame daug nuotraukų, filmuotos medžiagos, gražių padėkos žodžių.
Dėkojame tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą, supratimą, kantrybę.

 

Kūrybiškumas ir technologijų naudojimas buvo vienas iš teigiamų dalykų per paskutinius mėnesius. Karantino laikotarpis mūsų „profesiniuose užrašuose“ liks ypatingas... Tapome „išmanūs“, „virtualūs“, besidžiaugiantys pasiekimais technologijų pagalba. Pirmomis savaitėmis norėjosi visiems nuversti kalnus, padaryti geriausiai, bandėme apsiriboti, nuo visko, kas trukdė dirbti. Visi tėvai, mokiniai ir mokytojai patyrėme daug streso dėl išorinio spaudimo. Bendraujant visais įmanomais būdais, įtampa mažėja, bendradarbiavimas aktyvėja, mokinių darbai gausėja, žinios gerėja. Tačiau turbūt visi pasiilgome „gyvo“ bendravimo, tikro žvilgsnio, prisilietimo, žaidimų, veiklų  kurių pagalba žaidžiame ir laviname mokinio įgūdžius.