Vidiškių skyriaus renginiai

Vanduo

Žiniukų grupės vaikai su auklėtoja Irute kalbėjo apie vandenį. Ragavo vandenį su citrina, vyšniomis ir mėtomis, gėrė liepžiedžių, pipirmėčių arbatas. Atliko apklausas, piešė diagramas, tyrinėjo, eksperimentavo, susipažino su vandens savybėmis. Dalyvavo viktorinoje apie vandenį.

___________________________

Vidiškių skyriaus inf. Įrašo autorius:
Vidiškių skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Vasario 14 d. auklėtoja Irutė Drūteikienė sukvietė visus į šventę skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šventė prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu. Po to visi piešė savo portretus, dainavo, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, iš popierinių plytų statė Gedimino pilį, sveikino vieni kitus savo rankų darbo vėliavėlėmis. Dėkojame mamytėms, kurios dalyvavo šventėje, kurios parengė stendą, skirtą lietuvių kalbos metams „Kalbos takeliu".

Šiandien vaikai kūrė savo svajonių parduotuves. Sugalvojo parduotuvių pavadinimus ir jose, esančių skyrių pavadinimus, juos užrašė. Ieškojo, kirpo, grupavo produktus ir lipdė  į jiems skirtus skyrius. Daug vaikai tarpusavyje tarėsi, diskutavo: ką norėtų nusipirkti, sugalvojo daiktams kainas.

Auklėtoja Jūratė sukvietė vaikus į pramogą „Linksmosios estafetės“. Ši sportinė pramoga suteikė daug džiugių emocijų. Pasportavę, visi atsigaivino pačių užaugintų vaistažolių arbata.

Auklėtoja Sandra sukvietė visus į salę. Visų grupių vaikai, atsinešę pagalvėles, jaukiai įsitaisė Nykštuko kambarėlyje prie židinio. Nykštukas supažindino visus su Adventinio laikotarpio taisyklėmis, uždegė pirmąją Adventinio vainiko žvakę ir palinkėjo visiems dalintis gerumu.

Priešmokyklinės grupės vaikai lankėsi Reškutėnų tradicinių amatų centre. Vaikai apžiūrėjo medžio dirbinių, paukščių ir gyvūnų parodas, gamino medalius.