Didžiasalio skyriaus renginiai

Gruodžio 2 d. Didžiasalio skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai lankėsi Ignalinos rajono priešgaisrinės tarnybos Didžiasalio padalinyje. Vaikai buvo supažindinti su fiziškai ir psichologiškai sunkiu ugniagesių gelbėtojų darbu. Apžiūrėjo darbo techniką, automobilius, kuriais ugniagesiai gelbėtojai vyksta į iškvietimą. 

Keletą savaičių Didžiasalio skyriaus „Ančiukų“ gr. vaikučiai tyrinėjo ir aiškinosi kas slepiasi po rudenine „skara“. Džiaugėsi rudenėlio spalvomis, mokėsi daržovių ir vaisių pavadinimus. Daržovių „karaliene“  buvo išrinkta morka, o vaisių karaliumi „obuolys“. Daug tyrinėjome ir rinkome medžių lapus, kaštonus bei darėme įvairius darbelius. Sukūrėme gražią mandalą, arbatos puodelį auklėtojai. Dar ir dabar džiaugiamės gražiu rudenėliu.

Didžiasalio skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės renginys, skirtas Vasario 16.

Didžiasalio skyriaus „Ančiukų“ gr. vaikučiai labai laukė žiemos ir ypač sniego. Kol sniego nebuvo „lipdėme“ senius besmegenius grupėje. Juk pats žiemiškiausias ir gražiausias žiemos darbelis –besmegenis. Labai džiaugėmės kai pasnigo. Pavyko nulipdyti besmegenį iš sniego. O kiek buvo džiaugsmo! Dabar vėl labai laukiame sniego ir žiemos žaidimų lauke.

„Pelėdžiukų“ gr. vaikučiai labai laukia Kalėdų, o Kalėdos prasideda nuo Advento kalendoriaus. Visiems labai smalsu surasti kasdieną užduotėles ir kibti į darbus. Viena iš pirmųjų užduočių – pagaminti ar nulipdyti senį besmegenį. Vaikai ir pagamino, ir lipdė senius besmegenius kieme.
Labai patiko gaminti Advento vainikus, karpyti snaiges, sakyti vienas kitam gražius komplimentus, švelnius žodelius ir vis laukti naujų užduočių bei trumpinti Kalėdų laukimą. Kalėdų stebuklą „Pelėdžiukai“ kuria kartu.

 

Atskubėjęs rudenėlis dovanojo daug nuostabių spalvų, akimirkų, daržo ir sodo gėrybių. Vos spėjome viskuo grožėtis ir net nepastebėjome kaip prabėgo rugsėjis. Keliaudami  rudenėlio takais aplankėme sodus, kuriuose prinoko obuoliai, kriaušės, slyvos. O kiek daug daržuose užaugo skanių daržovių! Džiugu, kai vaikai pastebi pokyčius gamtoje, išmoksta atpažinti daržoves ir vaisius,  deklamuoja eilėraštukus ir dainuoja daineles. Mažieji  „ančiukai“ antspaudavo, aplikavo, piešė pirštukais, lipdė, žaidė su gamtine medžiaga. Džiaugėmės kartu nuveiktais darbeliais. Palankus rugsėjo mėn. oras leido kuo daugiau būti lauke, žaisti, sportuoti ir džiaugtis rudenėliu.