Didžiasalio skyriaus renginiai

Pavasario medžioklė

Šis, ilgai lauktas pavasaris, vaikams kitoks, nei įprastai. ,,Ančiukų‘‘ grupės vaikučiai su savo tėveliais, gavo užduotį - medžioti pavasario ženklus. Medžioklės metu vaikai susipažino su bundančia gamta, pavasarinėmis gėlytėmis, sprogstančiomis medžių bei krūmų šakelėmis, pabudusiais  vabaliukais ir gyvūnų gyvenimu. Vaikai drauge su tėveliais kūrė improvizacijas su gamtine medžiaga, stebėjo vabzdžius, gyvūnus, klausė auklėtojų skaitomų pasakų apie bitę, apie saulę ir lietų. Žaidė kalbos lavinimo žaidimus, piešė, štampavo, sportavo, šoko ir statė aukščiausią pasaulyje bokštą. 
Norime padėkoti tėveliams už grįžtamąjį ryšį, už nuoširdų bendravimą, už pasidalinimą gražiomis emocijomis.
Labai miela ir gera dirbti tada, kai vaikučiai, jų tėveliai ir mes, auklėtojos, tampame lyg VIENA DARNI ŠEIMA!!!

 

___________________________

Didžiasalio skyriaus inf. Įrašo autorius:
Didžiasalio skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Savaitė buvo įdomi, kupina įvairiausių idėjų, darbelių. Kasdieną atliekant užduotėlę, ir švenčių laukimas tampa greitesnis, malonesnis. Vaikai darė karūnas, margino įvairiomis technikomis popierinius kiaušinius, klausė muzikos ir pasakų. Bendromis vaikų, tėvelių ir auklėtojų jėgomis darbas ir bendradarbiavimas tęsiamas. Manau visi suprantame situaciją ir nenuleidžiame rankų. Pati didžiausia padėka tėveliams. Ir darbus tęskime toliau.

Štai ir prabėgo pirmoji nuotolinio darbo savaitė „Ančiukų“ grupėje. Visi vaikai, padedant tėveliams, dirbo: susipažino su parskrendančiais paukščiais (vyturiu, gandru, varnėnu), atlikinėjo užduotis, spalvino, darė darbelius, naudodami namuose turimas įvairias priemones, domėjosi savo krašto gamta.

Labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir abipusiu bendradarbiavimu su vaikučiais, tėveliais. Už tai esu jiems labai dėkinga!

Pirmoji savaitė, kaip naujovė, praėjo gana sklandžiai. Tėvai buvo itin aktyvūs, jungėsi, kėlė nuotraukas, domėjosi ir klausė kas neaišku, palaikė ir dirbo su vaikais. Jautėsi abipusis bendradarbiavimas, už ką mes esame jiems labai dėkingos. Be tėvelių pagalbos, darbas neįmanomas. Vaikų pasiekimais džiaugiamės visi: ir tėveliai, ir vaikai, ir mes, ugdytojos. Tikimės ir tolesnio bendradarbiavimo, linkime sveikatos, stiprybės ir kantrybės.

Mūsų namučiai namai, pieva, miškas, kiemas, kuriame žaidžiame ir viskas, ką matome, jaučiame širdimi ir yra mūsų gimtinė – Lietuva. Ruošėmės šiai šventei, kūrėme darbelius, salės puošmenas. Pasipuošę ir patys, gražiais tautiniais drabužėliais, su daina, šokiu, linksmais žaidimais sveikinome Lietuvą. Vaikams patiko eilėraštis aukštaičių tarme, noriai jį mokėsi ir pasakė, imituodami judesiais. Tegul auga mūsų vaikai sveiki ir stiprūs, kad ir kur bebūtų mylėtų Lietuvą ir jos žmones.

Jau taip laukėme žiemos pramogų, kad progai pasitaikius, nesnaudžiame, džiaugiamės išsyk, nuotaika puiki, sniegas didžiausias stebuklas, gal žiema dar nubus ir primals daugiau to stebuklo...