Dienos socialinės globos skyriaus renginiai

Valio atostogos!

Ignalinos „Šaltinėlio“mokyklos mokiniai šiuos mokslo metus kaip ir daugelis Lietuvos mokyklų baigė nuotoliniu būdu. Tad ir mokslo metų baigimo ir  tradicinę mokinių šventę „Sveika vasara“ su turistiniu žygiu bei žaidimais  pakeitė  bendravimas ir sveikinimas virtualiu būdu. Turbūt,mus mokytojas, kaip ir daugelį kitų  mokytojų, užplūdo dvejopi jausmai: ir smagu, kad, pagaliau, vasara, atostogos...bet kartu ir ilgu, liūdna (nes pasiilgome  visų per karantino laikotarpį, norisi visus apkabinti, kiekvienam nusišypsoti, pakalbėti.

Šie mokslo metai buvo neeiliniai mums visiems - įgijome naujų kompetencijų, sužinojome apie save tai, ko anksčiau, galbūt, nė nenutuokėme, įveikėme tokius iššūkius, apie kuriuos (garantuotai) nė nesapnavome... išgyvenme labai daug įtampos! O dar jei kažkas nesiklėstė kaip įsivaizdavome ar kaip norėjome.

Tikrą iššūkį įveikė ir vaikai bei jų artimieji.Nuoširdžiai dėkojame Jums visiems už nuoširdų,bendravimą ir bendradarbiavimą, už siekimą mkytis ir mokyti, už palaikymą ir supratingumą…

Pagaliau …VASAROS ATOSTOGOS!  Įženkime” į jas  nuotaikingai ir spalvotai…     
Mokytojos Jurina ir Ina

 

___________________________

Dienos socialinės globos skyriaus inf. Įrašo autorius:
Dienos socialinės globos skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Vasara... Oras pripildytas svajingos ir magiškos šviesos. Vaikystė ir vasara – vieni iš nuostabiausių ir įsimintiniausių žmogaus gyvenimo tarpsnių, kurie nubėgdami praeitin palieka vaikystės džiaugsmą, nerūpestingumą, prisirpusių žemuogių skonį...
Žinome, kad Jūsų vaikai vaikystę visada lydėjo ir lydi meilė, juokas, ieškojimai ir atradimai. Linkime svajoti, augti, saugiame, spalvingame gėrio ir grožio pilname pasaulyje. Tegul Jūsų veiduose visada spindi šypsenos ir pildosi Jūsų svajonės!
Švęskime kartu vaikystę ir vasarą – saulės, gėlių žiedų, kvapų ir spalvų pripildytas dienas ir žvaigždėtas naktis. 

 

Šeima, namai – tai šiluma, kirbanti kiekvieno mūsų širdyje...
Pavasario dvelksmas, saulė, žaluma ir gėlių žiedai atverčia vieną gražiausių kalendoriaus švenčių- šeimos diena. Atskubėjęs į mūsų namus  pavasaris svaigina trapia žaluma, besiskleidžiančiais obelų žiedais, vinguriuojančiomis lakštingalų trėlėmis, visa žeme nuklota mažomis saulytėmis- auksinėmis pievų karūnomis. Bitutės skraidydamos nuo žiedo ant žiedo renka medų.. Rodos pati gamta nori prisiminti, apkabinti, pasveikinti brangiausius žmones: mamą, tėtį, močiutę, senelį...

Pavasaris besipuošiantis  gėlių  ir medžių žiedais, triukšmingas nuo paukščių giesmių kartus su savo žaluma atneša ir gražiausią  gegužės mėnesio šventę - Mamos dieną. Kartu su Jūsų vaikais sveikiname Jus su švente. Tegul pirmasis gegužės sekmadienis Jums būna pilnas nuoširdumo ir gerumo. Tegul Jus visada lydi sveikata ir stiprybė, o meilė ir pagarba te šildo jūsų širdis.

Šiemet gamta bunda kitaip. Šiemet kiekvieną gamtos atsinaujinimą norime matyti daug ryškiau, jausti daug stipriau ir norime džiaugtis vis labiau, bet prabėgusios savaitės nuo karantino paskelbimo priminė mums tikrąsias vertybes: tapome vieningesni, kupini tarpusavio palaikymo ir supratimo. Mes pedagogės norime padėkoti tėveliams, mokiniams už kantrybę, bendravimą ir bendradarbiavimą, su didele atsakomybe ir įkvėpimu  ruošiant  ir  atliekant užduotėles, išbandant neįprastas veiklas, Džiaugiamės ir dėkojam tėveliams už grįžtamąjį ryšį:  parodytus darbelius, atsiųstas nuotraukas, parašytus šiltus , nuoširdžius laiškus, užduotus klausimus, už mokymo procesui naudojamas netradicines priemones ir sprendimus… O darbeliais pasidžiaugsime visi kartu grįžę į mokyklą.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos Dienos socialinės globos skyriaus mokiniai šventė valstybinę šventę – kovo 11-ąją. Kalbėjome apie valstybės atributiką: himną, vėliavą ir herbą. Piešėme, klijavome Lietuvos vėliavą. Prisiminėme, ką reiškia vėliavos spalvos. Kalbėjome, kad per valstybinę šventę iškeliamos vėliavos, žmonės nedirba, vyksta įvairūs minėjimai.