"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Gerb. tėveliai (globėjai), mielieji „Šaltinėlio“ darbuotojai!
Tegul šv. Velykų dieną skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės suteiktų šviesių vilčių, į Jūsų namus atneštų santarvės ir gerumo.
Su šv. Velykom! Su gražiausia pavasario švente!

 

Kiekvieną balandžio 2 dieną – tuomet, kai gimė garsusis pasakininkas Hansas Andersenas, visame pasaulyje švenčiama tarptautinė vaikų knygos diena, suvienijanti visus pasaulio vaikų literatūros skaitytojus.Ši diena minima nuo 1967 m. ir kasmet kviečia švęsti skaitymo malonumą.

Nušilus sniegui, iš miško glūdumos į „Šaltinėlio“ mokyklos teritoriją atstriksėjo Velykinis Kiškis. Dar ne visai pilkas, o pilkai baltas. Pasirodo prieš Velykas prisikaupė tiek darbų, kad nėra laiko ir kailinius pasikeist... Ir ko čia jam prireikė?
Pasirodo, kad Kiškis sumanė per Velykas savo paties gaudynes. Visiems vaikučiams, auklėtojoms jis išdalino žemėlapius, kuriais vadovaudamiesi vaikučiai su tėveliais galės gaudyti Kiškį. O įvykdžiusių visas užduotis, laukia Kiškio prizai! Taigi, nemiegokim ir gaudynėse sudalyvaukim. Visiems linkiu sėkmės.

Plintant COVID-19 virusui rajone, prašome Jus, esant galimybei, nevesti vaikų į darželį. Dėl ugdymo su Jumis susisieks auklėtojos.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ
RESPUBLIKINIO MUZIKINIO PROJEKTAS
„Į MUZIKOS ŠALĮ”
Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje. (PeterHoeg)
Mūsų mokyklos „Lakštingalėlių“ grupės vaikai suauklėtoja Živile Šišoviene, dalyvauja šiame tęstiniame projekte, jis apjungia penkis etapus:

Minint Pasaulinę žemės dieną, „Drugelių“ grupėje vyko „Žaliasis vakarėlis“. Vaikai patys gaminosi sveikus sumuštinius, juos gardindami savo išaugintais svogūnų laiškais, gaminosi  vaisių salotas, vaišinosi sveikuoliškais sausainiais, saldainiais. Savo rankomis išaugintas ir pagamintas maistas visada skaniausias! O koks vakarėlis be smagios diskotekos! Dėkojome Žemei už jos dovanas. Ačiū saulei, kad mus šildo, ačiū žemei, kad augina, kas gyva ir savo spalvomis mus džiugina.