"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla skelbia atranką mokytojo padėjėjo pareigoms užimti nuo spalio 1 d.
Darbo sutartis – terminuota.
Darbo krūvis – 0,5 et.
Koeficientas – 5,95
Reikalavimai:

Gražus oras kviečia būti lauke kuo ilgiau. O lauke tiek įdomybių. „Lakštingalėlių“ grupės vaikai stebėjo augalus, grybus, sraigutes ir dar daug įvairių įdomybių. Smagu dalintis savo pastebėjimais, atradimais. Netikit? Pabandykite ir Jūs.

Šią savaitę „Lakštingalėlių“ grupėje vyko saugaus eismo valandėlė, kurią pravedė pareigūnė J. Zenkuvienė. Prisiminėme, apie saugų eismą gatvėje, kieme, elgesį transporto priemonėse. Pakalbėjome apie atšvaitus, jų naudą ir būtinybę. Dėkojame J. Zenkuvienei už įdomų pasakojimą, dovanas. 

„Papartėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis turėjo puikią progą surasti savo Laimės paukštę. Susipažinome su sparnuočiais, daugiau sužinojome apie paukščius, jų gyvenimą. Klausėmės šeimininkės nepaprastai įdomių pasakojimų apie čia gyvenančius kitus gyvūnus, turėjome puikią progą su gyvūnais susipažinti iš arčiau, pamaitinant juos, jų mėgstamais skanėstais.

2021 m. rugsėjo  8 d. „Šaltinėlio“ mokykloje svečiavosi grupė „Du meškiukai“ iš Šiaulių. Jau keletą metų iš eilės ši grupė (anksčiau vadinosi „Tonika“) džiugina mūsų mažuosius klausytojus ir pedagogus savo muzikiniais, nuotaikingais pasirodymais. Šį kartą grupė lankėsi ir Vidiškių skyriuje. Dainos skambėjo apie boružėlę, meškiukus, papūgą ir kitus gyvūnėlius. Linksmiems muzikos ritmams neliko abejingas nei vienas – visa darželio bendruomenė noriai ir linksmai dainavo bei šoko.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje vasarėlė užaugino gausią pomidorų ir agurkų šeimyną. O vaikučiai jai padėjo, rūpinosi, prižiūrėjo. Visas pulkas skinti derliaus sugužėjo. Skynė, skaičiavo, matavo, į krepšelius rūšiavo. Pavaišino kitų grupių draugus, nepamiršo virtuvėje dirbančių tetų. Tai pagamins visiems vaikučiams salotų gardžių! Puiki liaudiška patarlė: „Daug rankų didžią naštą pakelia“. Vaikučiai ja naudojasi ir stropiai darbuojasi.