"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Laisvės gynėjams atminti – visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 dieną, trečiadienio rytą (8.00 val.), 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas  pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“  ir „Šaltinėlio'' mokykloje ir jos skyriuose. Languose dešimčiai minučių uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės.

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Mažieji „Žvirbliukai" džiaugiasi žiema, tyrinėja sniegą ir ledą, spalvina, piešia. Patiria daug džiugių emocijų.

Kviečiame visus „Šaltinėlio“ bendruomenės narius (ugdytinius, jų tėvelius (globėjus, rūpintojus), pedagogus, darbuotojus) stebėti Ignalinos miestą ir įamžinti gražiausius žiemos vaizdus. Horizontaliai nufotografuotus vaizdus (vienas asmuo: ne daugiau 2 nuotraukų) iki sausio 29 d. siųskite į el.p. alyte.zakarauskiene@gmail.com
Iš anksto dėkojame!

 

„Želmenėlių“ grupės vaikai su savo auklėtoja Nijole Kupetiene ir meninio ugdymo pedagoge Vida Ksenzoviene, dalyvavo festivalyje „Mažieji čiurlioniukai – 2020“.Projektas skirtas klasikinės muzikos ir dailės žanro puoselėjimui. Projekto organizatorius Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis“. Projekto organizatorė ir idėjos autorė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programas, metodininkė Laisvida Pakenienė.  

Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių savivaldybėje – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė. Šiemet jos surengti nepavyko, tačiau talentų konkursas organizuotas, talentai išrinkti ir apdovanojimai jiems perduoti.
Rajono ugdymo įstaigos šiais metais konkursui pateikė medžiagą apie 30 moksleivių, labiausiai pasižymėjusius 2019-2020  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Komisija, kaip ir kasmet, išrinko 20 jaunųjų talentų. Jiems įteiktos mero padėkos, specialiai šiai progai sukurti suvenyrai.
Jaunojo talento apdovanojimas įteiktas mūsų mokyklos solistei Airūnei Marijai Katyšovei.
mergaitę moko meninio ugdymo pedagogė Vida Ksenzovienė.

Mūsų mokyklos „Žiogelių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Asta Luneckiene ir meninio ugdymo mokytoja Vida Ksenzoviene, dalyvavo šiame projekte. Meninio ugdymo pedagogės sukurtą pasaką  „Diena Kaime“ vaikai, ne tik suvaidino, bet ir grojo savo vaidmenis  muzikos ritminiais instrumentais. 
Projekto tema pasirinkta, siekiant atskleisti muzikinio kūrybiškumo ugdymo galimybes grupėje bei lauke, parodyti, kokia įdomi ir prasminga gali būti vaikų veikla, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendradarbiavimą.