"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Mažieji džiaugiasi žiema

Mažieji „Žvirbliukai" džiaugiasi žiema, tyrinėja sniegą ir ledą, spalvina, piešia. Patiria daug džiugių emocijų.

___________________________

„Žvirbliukų“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Žvirbliukų“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


Kviečiame visus „Šaltinėlio“ bendruomenės narius (ugdytinius, jų tėvelius (globėjus, rūpintojus), pedagogus, darbuotojus) stebėti Ignalinos miestą ir įamžinti gražiausius žiemos vaizdus. Horizontaliai nufotografuotus vaizdus (vienas asmuo: ne daugiau 2 nuotraukų) iki sausio 29 d. siųskite į el.p. alyte.zakarauskiene@gmail.com
Iš anksto dėkojame!

 

„Želmenėlių“ grupės vaikai su savo auklėtoja Nijole Kupetiene ir meninio ugdymo pedagoge Vida Ksenzoviene, dalyvavo festivalyje „Mažieji čiurlioniukai – 2020“.Projektas skirtas klasikinės muzikos ir dailės žanro puoselėjimui. Projekto organizatorius Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis“. Projekto organizatorė ir idėjos autorė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir (arba) priešmokyklinio ugdymo programas, metodininkė Laisvida Pakenienė.  

Vienas gražiausių ir šilčiausių metų renginių savivaldybėje – Jaunųjų talentų apdovanojimo šventė. Šiemet jos surengti nepavyko, tačiau talentų konkursas organizuotas, talentai išrinkti ir apdovanojimai jiems perduoti.
Rajono ugdymo įstaigos šiais metais konkursui pateikė medžiagą apie 30 moksleivių, labiausiai pasižymėjusius 2019-2020  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Komisija, kaip ir kasmet, išrinko 20 jaunųjų talentų. Jiems įteiktos mero padėkos, specialiai šiai progai sukurti suvenyrai.
Jaunojo talento apdovanojimas įteiktas mūsų mokyklos solistei Airūnei Marijai Katyšovei.
mergaitę moko meninio ugdymo pedagogė Vida Ksenzovienė.

Mūsų mokyklos „Žiogelių“ grupės vaikučiai, kartu su auklėtoja Asta Luneckiene ir meninio ugdymo mokytoja Vida Ksenzoviene, dalyvavo šiame projekte. Meninio ugdymo pedagogės sukurtą pasaką  „Diena Kaime“ vaikai, ne tik suvaidino, bet ir grojo savo vaidmenis  muzikos ritminiais instrumentais. 
Projekto tema pasirinkta, siekiant atskleisti muzikinio kūrybiškumo ugdymo galimybes grupėje bei lauke, parodyti, kokia įdomi ir prasminga gali būti vaikų veikla, ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendradarbiavimą.

Trys karaliai – sausio 6d. švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. „Drugelių“ grupės vaikučiai irgi paminėjo šią dieną: nupuošėm ir atsisveikinom su žaliaskare Kalėdine eglute. Visi kartu eglutę nunešėme į centrinę miesto aikštę, kur įrengta eglučių surinkimo vieta. Mažieji atsisveikindami paskutinį kartą padeklamavo eglutei eilėraštuką, padainavo dainelę ir paprašė sugrįžti kitais metais.