"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

„Šypsniukų" grupės žaidimai lauke

Laikas, kurį vaikai praleidžia darželio kieme, yra toks pat vertingas kaip ir praleistas grupėje. Lauko žaidimus stengiamės panaudoti kaip galimybę įtvirtinti reikiamus įgūdžius ir žinias. Buvo atsidariusi lauko „Maxima“ su kasa, vaikai  gilino skaičiavimo ir bendravimo įgūdžius. Lauko virtuvėlę kasdien papildome iš namų atneštomis antrinėmis žaliavomis, kurias vaikai kūrybiškai panaudoja žaidimų metu. Kasdien aplankome šiltnamį, laistome  pomidorus, skiname krapus, ragaujame ir nunešame virėjoms. Daržovių priežiūra suteikia vaikams ir džiaugsmo, ir patyrimo, jie ugdosi kantrybę ir atkaklumą. Džiaugiamės gražiais orais ir gerai praleistu laiku.

___________________________

„Šypsniukų Įrašo autorius:
„Šypsniukų" gr. informacija
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokinių priėmimo komisija:
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Veršekytė;
auklėtoja Danutė Rakštelienė;
auklėtoja Asta Luneckienė;
Vidiškių skyriaus vedėja Stasė Savičiūnienė;
Didžiasalio skyriaus auklėtoja Rita Gylienė.

Paskirstymo į grupes tvarkos aprašas

„Žiogelių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis keliavo į žygį „Raganiukės takučiu“. Vaikai atliko įvairias užduotis, žaidė žaidimus, kopė į didžiulį kalną, iš kankorėžių kūrė šypsenėlę, salytę, piešė pagaliukais, apžiūrėjo skruzdėlyną, vaišinosi, tėvelių atneštomis vaišėmis. 

Nuostabi vaikystės šventė praūžė, prasiautė mūsų mokyklos gražiame kiemelyje, su dainomis ir šokiais, trankia muzika. O kur dar vaikučių piešiniai ant akmenukų, ant popieriaus, plytelių ir plėvelės. Darbelių paroda liks ilgam, net iki pirmo lietaus...
 Ačiū vaikučiams ir jų auklėtojoms, auklytėms už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką ir išradingumą ir sukuriant stebūklą vaikystei!!!

 

„Skruzdėliukai“ mokslo metus užbaigė aplankydami etnografinius kaimus, piliakalnį, gamtos paminklus-didžiulius riedulius. Aplankėme Šuminų, Strazdų, Vaišnoriškės kaimus. Stebėjomės apžiūrėdami trijų šimtų metų senumo dūminę pirkią, aslą, kitus senus pastatus. Skaniai papietavome ant Taurapilio piliakalnio. Visus nustebino didžiuliai akmenys. Sugrįžome kupini gerų emocijų ir žinių.

„Papartėlių" grupės vaikučiai skuba pasitikti vasarėlės. Kelionėje linksmai leidžiam laiką sportuodami ir pramogaudami.