"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Žygis „Raganiukės takučiu“

„Žiogelių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis keliavo į žygį „Raganiukės takučiu“. Vaikai atliko įvairias užduotis, žaidė žaidimus, kopė į didžiulį kalną, iš kankorėžių kūrė šypsenėlę, salytę, piešė pagaliukais, apžiūrėjo skruzdėlyną, vaišinosi, tėvelių atneštomis vaišėmis. 

___________________________

„Žiogelių“ grupės inf. Įrašo autorius:
„Žiogelių“ grupės inf.
Ankstesni įrašai


Nuostabi vaikystės šventė praūžė, prasiautė mūsų mokyklos gražiame kiemelyje, su dainomis ir šokiais, trankia muzika. O kur dar vaikučių piešiniai ant akmenukų, ant popieriaus, plytelių ir plėvelės. Darbelių paroda liks ilgam, net iki pirmo lietaus...
 Ačiū vaikučiams ir jų auklėtojoms, auklytėms už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką ir išradingumą ir sukuriant stebūklą vaikystei!!!

 

„Skruzdėliukai“ mokslo metus užbaigė aplankydami etnografinius kaimus, piliakalnį, gamtos paminklus-didžiulius riedulius. Aplankėme Šuminų, Strazdų, Vaišnoriškės kaimus. Stebėjomės apžiūrėdami trijų šimtų metų senumo dūminę pirkią, aslą, kitus senus pastatus. Skaniai papietavome ant Taurapilio piliakalnio. Visus nustebino didžiuliai akmenys. Sugrįžome kupini gerų emocijų ir žinių.

„Papartėlių" grupės vaikučiai skuba pasitikti vasarėlės. Kelionėje linksmai leidžiam laiką sportuodami ir pramogaudami.

Tęsiasi „Skruzdėliukų“ laimingos vaikystės dienelės nuostabios gamtos apsuptyje. Pasiėmę padidinimo stiklus apsilankė pas mažuosius draugus: vabaliukus, vabzdžius, kirmėliukus. Stebėjo iš ko susideda jų kūneliai, kiek kojyčių turi, kaip atrodo jų burnytės. Kitą dieną tapė paveikslus ant ežero kranto, klausydamiesi nuostabių gamtos garsų :paukštelių čiulbesio, medžių ošimo, vandens tyvuliavimo, drugelių sparnelių plevenimo. Piešiniuose perteikė savo atradimus ir laimingos vaikystės nuotaikas.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos įgyvendintas dar vienas projekto „Sveikata visus metus 2021“ Gegužės mėnesio iššūkis “Jeigu kiekvienas šluotų ties savo durim, tai visa gatvė būtų švari”. “Lakštingalėlių”, “Drugelių”, “Kiškučių” grupių vaikučiai žino, kad norint augti sveikiems ir stipriems svarbu ne tik aktyvus gyvenimo būdas, bet ir mus supanti švari ir tvarkinga aplinka. Auklėtojos pavaidino vaikams smagų, pamokantį lėlių vaidinimą „Kieno pėdos“. Vaikai tyrinėjo pėdas smėlyje. Pasidžiaugę smagiu žaidimu, kibome į darbą: šlavėme darželio takelius, keliuką, vedantį į mūsų darželį,nepamiršome sutvarkyti ir „basakojų takelio“. Gatvė švari ir kviečia visus užsukti pas mus į svečius.