"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Kiekviename žmoguje yra saulė – tik leiskite jai šviesti

Nors rudenio saulė šviečia vis rečiau, dienos trumpesnės ir niūresnės, bet vaikai kiekvieną dieną džiugina ir skleidžia gerą nuotaiką mums visiems.  Šypsenos ir gera nuotaika lydi mus visuose darbuose.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos „Lakštingalėlių“ ir „Drugelių“ grupių vaikai ir pedagogės Ž.Šišovienė, D.Umbrasienė, R.Kavolėlienė, V.Ksenzovienė priėmė projekto „Sveikata visus metus 2021 m.“ iššūkį, tema  „Kiekviename žmoguje yra saulė – tik leiskite jai šviesti“. Renginį pradėjome nuotaikinga pasaka apie jausmus „Spalvoti jausmų nameliai“. Žaidėme pirštų žaidimą „Mes pastatėme namelį“. Vaikus pralinksmino nuotaikingas trijų „Cha“ pasirodymas, turėjo galimybę ir patys sukurti linksmą „Cha“ garsų chorą. Skambėjo dainelės apie draugystę, šypseną, gerą nuotaiką ir saulę.

Kurkime vaikams pozityvią aplinką, skleiskime tik geras  ir džiugias emocijas ir tai padės kiekviename mažame žmogelyje atsiskleisti gerumo saulei.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


Aplankėme Rieškutėnų amatų centrą, kepėme bandeles, kūrenome krosnį, apžiūrėjome tautodailės parodą, žvėrių ir paukščių iškamšas. Buvo smagu ir skanu.

„Šypsniukų“ grupės vaikai apsilankė Ignalinos krašto muziejuje. Spalvino knygeles apie Ignalinos krašto paveldo objektus, jas ir gavo dovanų. Žaidė su kaladėlėmis, bandė sudėlioti statinius pagal nuotraukas dėliojo dėlionę su Ignalinos vaizdais, „keliavo“ traukiniais. Apžiūrėjome parodą apie linus.

„Papartėlių“ grupės vaikai apsilankė bibliotekoje, klausėsi pasakos „Pagrandukas“ lipdė šios pasakos personažus, vaidino su jais patys. Smagiai leido laiką žaisdami   judesio, loginius interaktyvius žaidimus. 

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje visuomenės sveikatos specialistė Inga Žilo organizavo akciją „Apibėk darželį“, kurią pradėjome nuotaikinga mankšta lauke. Džiaugiamės linksmai, aktyviai  ir sveikai praleistu laiku.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos „Drugelių“ grupės vaikai išklausė teorinę paskaitėlę  apie Dantukų priežiūrą ir burnos higieną bei atliko kūrybines užduotis  „Kodėl šypsosi ir liūdi dantukai?“, „Kuriu dantukų šeimynėlę“, “Kas naudinga dantukams, o kas sukelia ėduonį?“Ikimokyklinukaimokėsi taisyklingai valytis dantukus, atlikdami specialius judesius bei prižiūrėti šepetėlį. Smagu buvo praktikuotis atliekant dantų valymo judesius, naudojant dantų muliažus, o vėliau ir patiems savarankiškai juos nusivalyti prausykloje.