"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Mankštiada

Ignalinos „Šaltinėlio“ vaikai ir pedagogės dieną pradeda aktyviai. Visi mankštinasi, sportuoja, šoka, juda ir nepamiršta šypsenų. Dalyvaujame Sveikatiados organizuojame renginyje „Mankštiada“. Prisijunk ir tu.

___________________________

Organizatoriai Įrašo autorius:
Organizatoriai
Ankstesni įrašai


„Pumpurėlių“ grupės vaikai lankėsi bibliotekoje. Žiūrėjo spektaklį „Pagrandukas“, žaidė žaidimus kartu su pelėda, piešė pasakos personažus, žiūrėjo mokomuosius filmukus.

Gražią, saulėtą dieną „Lakštingalėlių“, „Skruzdėliukų“ ir „Papartėlių“ grupės vaikučiai susirinko sportuoti, judėti, aktyviai praleisti laiko. Vyko estafečių rungtynės. Varžėmės kurie bus greitesni. Džiugu, kad visi vaikai aktyvūs, spotiški, todėl nugalėjo draugystė.

„Papartėlių" gr. vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Mielinių bandelių kepimas". Klausėsi centro etnologės J.Petkūnienės paskojimo apie duonos atsiradimo kelią, atsakinėjo į užduodamus klausimus apie duonelę, bandė įminti mįsles, mokėsi patarlių, posakių apie duoną, žaidė liaudies žaidimus. 

Nors rudenio saulė šviečia vis rečiau, dienos trumpesnės ir niūresnės, bet vaikai kiekvieną dieną džiugina ir skleidžia gerą nuotaiką mums visiems.  Šypsenos ir gera nuotaika lydi mus visuose darbuose.

Aplankėme Rieškutėnų amatų centrą, kepėme bandeles, kūrenome krosnį, apžiūrėjome tautodailės parodą, žvėrių ir paukščių iškamšas. Buvo smagu ir skanu.