"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Minima pyragų diena

Lapkričio 6 d. minima pyragų diena. Šios puikios progos, ją paminėti, nepraleido ir „Žiniukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Sandra. Vaikučiai ne tik gamino tradicinį obuoliukų pyragą,bet ir kūrė netradicinius pyragus, konstruodami ir naudomi gamtines medžiagas. Taip pat dalyvaujame ir projekte „Vaikų draugystės pyragai“. Nors esam maži,bet mūsų pyragai pagaminti su didele meile, gerumo prieskoniais ir lašeliu šilumos. SKANAUS!

___________________________

Vidiškių skyriaus inf. Įrašo autorius:
Vidiškių skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Kiekvienas metų laikas yra savaip žavus. Žiema-balti patalėliai, pavasaris-gyvybės užgimimas, vasara- šiltų  linksmybių pradžia, ruduo-tai krentantys medžių lapai, vis dažniau siautulingą savo šokį šokantis vėjas. 
„Papartėlių“ gr. vaikai mokosi pastebėti tobulą gamtos grožį visais metų laikais. 

„Skruzdėliukų“ grupėje vyksta etnokultūros projektas „Pakeliaukime mūsų senelių išminties ir darbštumo takeliais“. Apie tai vaikai daug sužino besimokydami ir atlikdami įvairius darbus grupėje. Dar labiau žinias praplečia išvykos, kelionės, atradimai. Nuvykę į Rieškutėnų amatų centrą vaikai dalyvavo edukacinėse programose „Bandelių kepimas“, „ Medžio dirbtuvėlės“. Gamino ir išsikepė skanias bandeles, pasigamino medinius medalius. Apžiūrėdami parodą dar daugiau sužinojo apie vilną, jos gaminių gamybą, mūsų senelių darbštumą, pagarbą darbo žmogui.

Ignalinos „Šaltinėlio“ vaikai ir pedagogės dieną pradeda aktyviai. Visi mankštinasi, sportuoja, šoka, juda ir nepamiršta šypsenų. Dalyvaujame Sveikatiados organizuojame renginyje „Mankštiada“. Prisijunk ir tu.

„Pumpurėlių“ grupės vaikai lankėsi bibliotekoje. Žiūrėjo spektaklį „Pagrandukas“, žaidė žaidimus kartu su pelėda, piešė pasakos personažus, žiūrėjo mokomuosius filmukus.

Gražią, saulėtą dieną „Lakštingalėlių“, „Skruzdėliukų“ ir „Papartėlių“ grupės vaikučiai susirinko sportuoti, judėti, aktyviai praleisti laiko. Vyko estafečių rungtynės. Varžėmės kurie bus greitesni. Džiugu, kad visi vaikai aktyvūs, spotiški, todėl nugalėjo draugystė.