"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Sveikata – svarbiausias turtas

Tokia tema vyko „Sveikadienių„ savaitės užsiėmimai „Skruzdėliukų„ grupėje. Kad būtume sveiki, kiekvienas atsakome už savo sveikatą ir saugumą, bet kartu esame atsakingi ir už kitų sveikatą ir saugumą. Kaip elgtis gatvėse, autobuse, nesukelti pavojų sau, vairuotojams, kitiems žmonėms labai įdomiai papasakojo viešnia iš policijos komisariato Jurgita Zenkuvienė. Vaikai atliko įdomias užduotis, sužinojo kaip taisyklingai užsisegti atšvaitus, susipažino su pėsčiųjų ir dviratininkų eismo taisyklėmis, kaip naudotis paspirtukų. Taip pat vaikai gavo svarbią namų užduotį, kuri labai svarbi ir tėveliams.

___________________________

„Skruzdėliukų“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Skruzdėliukų“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


Vartydami elektroninę knygą: „Mes visi esame skirtingi“ gilinome žinias apie empatiją, pagarbą, vieni kitų supratimą, bendrystę, atskleisdami žodžio TOLERANCIJA prasmingumą. 
Vaikai mokėsi atpažinti vieni kitų panašumus, bei skirtumus, išsakė savo nuomonę apie draugiškumą, pagarbą, pagalbą įvairiose situacijose. 
Atlikdami kūrybines užduotis sukūrėme savo svajonių namukus, kuriuose būtų jauku ir šilta, pasodinome gerumo medžius iš savo delniukų. Įkūrėme Tolerancijos miestą savo grupėje.

„Skruzdėliukų“ grupėje tęsiasi etnokultūros projektas „Pakeliaukime mūsų senelių išminties ir darbštumo takeliais“. Vaikai pasigamino žibintų, užmaišė ir iškepė duonelę. Šv. Martyno vakarą garbino duonelę, dėkojo rudenėliui, žaidė, dainavo liaudies dainas. Dabar laukia žiemužės, Kalėdų senelio, kitų senųjų lietuviškų švenčių.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenė dalyvauja akcijoje „Gerumo žibintas“. Iš žibintų sukūrėme šilumos ir gerumo simbolį. Namai – tai šiluma, ramybė, užuovėja, ta vieta, kur mūsų laukia.  

„Šypsniukų" grupėje lankėsi sveikatos centro specialistė Inga Žilo. Vaikams labai įdomiai pravedė valandėlę apie rankų švarą ir priežiūrą. Vaikai atsakinėjo į klausimus, atliko užduotis, minė mįsles, žaidė.

Šią dieną vaikai daugiau sužinojo apie dantukų priežiūrą, klausėsi įdomaus pasakojimo apie tai, kaip taisyklingai valyti dantukus, kokios priemonės naudojamos dantukų priežiūrai, išsakė savo nuomonę ir pastebėjimus kodėl reikia valyti dantukus. Atliko įdomias, kūrybines užduotis „Linksmas ar liūdnas“, „Koks maistas naudingas dantukams, o kas kenkia“, „Sukurk linksmo ir liūdinčio dantukų plakatus“, „Atspėk emociją“ ir kt. Išmoko dantukų valymo judesių atlikdami smagią rankų pirštukų mankštelę, praktikavosi atlikdami dantukų valymo pratimus su dantukų muliažais, žaidė judesio žaidimą „Kariesiukai ir Bakteriukai“. Smagiausia buvo patiems išsivalyti dantukus, vaikai kruopščiai pagal išmoktas taisykles valėsi dantukus, apžiūrinėjo jau išvalytus dantukus veidrodyje, džiaugėsi sveika ir žvilgančia savo šypsena.