"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Gerb. tėveliai (globėjai)!

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


„Drugelių“ grupės vaikučiai nuo advento pirmos dienos atidžiai skaičiavo dieneles iki šv. Kalėdų. Smagiai ruošėsi šventėms, mokėsi eilėraštukų, dainelių, ratelių, žaidimų. Sulaukę Šventinės dienos, visi pasipuošę gražiomis kaukėmis, išskubėjo į salę susitikti su Kalėdų seneliu. Salėje vaikus linksmino grupės „Lagaminas“ veikėjai Grinčas, peliukai ir Kalėdų senelis. Su dovanomis grįžusius vaikus pradžiugino tėvelių paruoštas gražus ir saldus šventinis stalas.

Štai ir atėjo į „Žiogelių“ grupę ilgai, ilgai laukta stebuklinga diena. Vaikučiai linksmi ir su gera nuotaika sugužėjo į darželį. Puošėsi įvairiomis kaukėmis ir labia laukė Kalėdų senelio. Kalėdinėje šventėje su vaikučiais sekėme stebuklingą „Ledo karalienės“ pasaką. Po pietų „Žiogelių“ grupės vaikučiai keliavo pramogauti į Ignalinos miesto aikštę, važinėjo Kalėdiniu traukinuku, lankėsi „Nykštuko“ kinoteatre, žiūrėjo pasaką „Sniego karalienė“. Vaikučiai grįžo pilni džiugių įspūdžių.

„Pumpurėlių“ grupės vaikus aplankė Kalėdų senelis, Mikimauzės ir Grinčas, kuris norėjo pavogti Kalėdas. Vaikai sušildė Gričo širdį ir jis leido ateiti Kalėdų seneliui. Kartu su vaikais šoko, dainavo Mikimauzės ir Kalėdų senelis.

Vieną gražų, jaukų, sniegeliu papuoštą ankstyvą rytą išvyko „Skruzdėliukai“ į Anykščius pas Kalėdų senelį. Visiems labai knietėjo sužinoti kokioj senoj lietuviškoj troboj jis gyvena. Daug ką sužinojo, daug ką pamatė, klausydamiesi edukatorės tetos Ritos pasakojimų, bendraudami su Kalėdų seneliu. 

„Želmenėlių“ grupę jau aplankė Kalėdų senelis. Kartu su vaikučiais šoko, dainavo, vaikučiams atnešė dovanėlių.