"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Kalėdinė šventė-pramoga „Din, dilin, Kalėdų varpeliai”

Jau gruodžio mėnesio pradžioje  kartu su žiemos pradžia ir  su vėjo nešamomis snaigėmis Ignalinos “Šaltinėlio” mokyklos  mokiniai pradėjo ruoštis įsimintiniausiai ir laukiamiausiai   metų šventei- Šv. Kalėdoms: puošė eglutę, mokyklos aplinką, gamino dovanėles bei atvirutes tėveliams, mokyklos darbuotojams, taip pat gamino žibintą Kalėdų seneliui, kad jis galėtų pašišviesti kelią ir net naktį lankyti vaikus, nunešti jiems dovanų.

Vieną ankstų rytą sužibus  Kalėdų eglutei, klausantis kalėdinių dainelių mokinius aplankė Kalėdų stebuklas - viena labiausiai vaikus džiuginančių akimirkų, kalėdų senelio beldimas į langą ir paties Kalėdų senelio pasirodymas su dideliu maišu dovanų…

Kalėdų seneliui išdalinus taip lauktas kalėdines dovanas, mokinių akyse sužibo džiaugsmas ir laimė.

Štai ir prabėgo gražiausios metų šventės, ir skubame pasidžiaugti kad smagi šventė suteikė vaikams spindinčios laimės ir linksmų akimirkų bei nepakartojamą stebuklingumo jausmą. Norisi tikėti – kad vaikai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus. 
Gražių, jaukių žiemos švenčių! Tegul Naujieji metai neša visiems viltingai įpakuotą gėrį, sveikatą, meilę, džiaugsmą...

 

___________________________

„Šaltinėlio“ informacija Įrašo autorius:
„Šaltinėlio“ informacija
Ankstesni įrašai


Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

„Drugelių“ grupės vaikučiai nuo advento pirmos dienos atidžiai skaičiavo dieneles iki šv. Kalėdų. Smagiai ruošėsi šventėms, mokėsi eilėraštukų, dainelių, ratelių, žaidimų. Sulaukę Šventinės dienos, visi pasipuošę gražiomis kaukėmis, išskubėjo į salę susitikti su Kalėdų seneliu. Salėje vaikus linksmino grupės „Lagaminas“ veikėjai Grinčas, peliukai ir Kalėdų senelis. Su dovanomis grįžusius vaikus pradžiugino tėvelių paruoštas gražus ir saldus šventinis stalas.

Štai ir atėjo į „Žiogelių“ grupę ilgai, ilgai laukta stebuklinga diena. Vaikučiai linksmi ir su gera nuotaika sugužėjo į darželį. Puošėsi įvairiomis kaukėmis ir labia laukė Kalėdų senelio. Kalėdinėje šventėje su vaikučiais sekėme stebuklingą „Ledo karalienės“ pasaką. Po pietų „Žiogelių“ grupės vaikučiai keliavo pramogauti į Ignalinos miesto aikštę, važinėjo Kalėdiniu traukinuku, lankėsi „Nykštuko“ kinoteatre, žiūrėjo pasaką „Sniego karalienė“. Vaikučiai grįžo pilni džiugių įspūdžių.

„Pumpurėlių“ grupės vaikus aplankė Kalėdų senelis, Mikimauzės ir Grinčas, kuris norėjo pavogti Kalėdas. Vaikai sušildė Gričo širdį ir jis leido ateiti Kalėdų seneliui. Kartu su vaikais šoko, dainavo Mikimauzės ir Kalėdų senelis.

Vieną gražų, jaukų, sniegeliu papuoštą ankstyvą rytą išvyko „Skruzdėliukai“ į Anykščius pas Kalėdų senelį. Visiems labai knietėjo sužinoti kokioj senoj lietuviškoj troboj jis gyvena. Daug ką sužinojo, daug ką pamatė, klausydamiesi edukatorės tetos Ritos pasakojimų, bendraudami su Kalėdų seneliu.