"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Renginiai skirti sausio 13-ajai

Atėjus Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, rytas „Šaltinėlio“ mokykloje ir jos Vidiškių ir Didžiasalio skyriuose prasidėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Visose darželio grupėse, mokinių klasėje ryte sužibo žvakelės, kaip ženklas, kad norime prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nukentėjusius 1991 metų sausio 13-osios dalyvius.Įstaigos  ugdytiniai kartu su savo mokytojomis bandė suprasti, kas yra laisvė, Tėvynė ir kodėl mums visiems yra svarbi ši data.
Šiai dienai paminėti visi ruošėsi iš anksto. Ikimokyklinio amžiaus vaikučiai pasigamino trispalves, o priešmokyklinukai – neužmirštuoles.Įstaigos kiemeliai pasipuošė neužmirštuolių pievelėmis. Ugdytiniai kartu su savo mokytojomis įvairiausiomis veiklomis paminėjo Laisvės gynėjų dieną.,

 

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Sausio 12 dieną, Miko Petrausko muzikos mokykloje vyko „Dainų dainelės 2022“ konkursas. Tai buvo pirmasis etapas. Vertinimo komisija į sekantį etapą, kuris vyks Utenoje sausio 20 dieną atrinko ir mūsų mokyklos solistę Barborą Baltuškaitę (Lakštingalėlių gr.). Dainuoti solistę moko mokytoja Vida Ksenzovienė. SVEIKINAM!

 

Sausio 13 dieną, ketvirtadienio rytą (8.00 val.), 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas  pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“  ir „Šaltinėlio'' mokykloje ir jos skyriuose. Languose dešimčiai minučių uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės.

„Drugelių“ grupėje vyko inovatyvi veikla – „Išlaisvink gyvūnus“. Gyvūnų išlaisvinimo procesas vaikams labai patiko, nes yra paprastas, įtraukus, lavinantis smulkiąją motoriką bei tikslo siekimą, mokantis tyrinėti. Pasitelkę papildomas temines detales leidome vaikams išlaisvinti savo vaizduotę. Baigę išlaisvinimo procesą , kalbėjomės apie tuos gyvūnus, jų gyvenimo ypatumus ir kodėl jiems patinka šaltis.

Jau gruodžio mėnesio pradžioje  kartu su žiemos pradžia ir  su vėjo nešamomis snaigėmis Ignalinos “Šaltinėlio” mokyklos  mokiniai pradėjo ruoštis įsimintiniausiai ir laukiamiausiai   metų šventei- Šv. Kalėdoms: puošė eglutę, mokyklos aplinką, gamino dovanėles bei atvirutes tėveliams, mokyklos darbuotojams, taip pat gamino žibintą Kalėdų seneliui, kad jis galėtų pašišviesti kelią ir net naktį lankyti vaikus, nunešti jiems dovanų.

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!