"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Darbas žmogų puošia, o tinginys gadina

„Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai vadovaujasi šia liaudies patarle ir toliau aktyviai dalyvauja etnokultūros projekte. Smagiai visi iškylavome  Rubelninkų ir Grigiškės kaimuose. Susipažinome su modernizuotu, kompiuterių ir robotų pagalba puosialėjamu ūkiu, bei kitokiu, iš mūsų senokių laikų išlikusiu ūkiu.  Vaikai domėjosi, uždavinėjo klausimus ir gavo išsamius atsakymus iš ūkininkų. Stebėjome elnius ir danielius. Aplankėme Ceikinių bažnyčią. Smagu buvo iškylauti pas Ernesto močiutę, ragauti skaniausius blynus  su braškių uogiene ir obuoliene. Apsilankėme Ernesto mamos išsaugotame muziejuje, kur sukaupti įvairiausi senobiniai rankų darbo dirbiniai. Praėjome nuostabiu pažintiniu taku ir užkopėme ant Kačėniškės piliakalnio. Grįždami prie Mažulonių piliakalnio apsistojome. Čia Ernesto mamytė apie prasmegusios bažnyčios istoriją papasakojo.

___________________________

„Skruzdėliukų“ gr. informacija Įrašo autorius:
„Skruzdėliukų“ gr. informacija
Ankstesni įrašai


„Želmenėlių“ grupės vaikai dalyvavo sportinėje pramogoje „Kamuoliukų fiesta“. Vaikai lenktyniavo, kuris greičiau nupūs šiaudeliu kamuoliuką iki linijos, stengėsi nepamesti kamuoliukų, nešdami juos šaukšteliuose. Vaikai išpūtė kamuoliukus iš vieno puodelio į kitą. Smagu buvo su draugu atnešti kamuoliuką servetėlėje į krepšelį ir jo nepamesti. Vaikai labai stengėsi ir smagiai pramogavo.

Šiltą balandžio 21 dienos rytmetį „Boružėlių“ ir „Žiogelių“ grupių vaikučiai pasikvietė vieni kitus į darželio kiemą smagiai  ir draugiškai palenktyniauti, pasportuoti. Įdomios estafetės laukė vaikučių. Čia vaikai žaidė sportines estafetes naudodami lankus, kamuolius, kankorėžius. Laimėjo gera nuotaika ir draugystė.

ŠV.VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Laukdami Šventų Velykų, Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos vaikučiai kartu su mokytojomis puošė savo grupes, dekoravo langus, gamino įvairias dekoracijas Velykų tema. Balandžio 19 dieną šventinis šurmulys persikėlė į mokyklos kiemą, kur vaikus pasitiko Velykų bobutė ir  kiškis. Vaikai šoko, dainavo, atliko Velykų kiškio sugalvotas užduotis, ieškojo margučių, o šventės pabaigoje Velykų bobutė visiems išdalino dovanas.

Mielieji!
Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi. Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi. Atgimstant gamtai, keiskimės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau prisipažintume klydę ir taisytumės. Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.
Taikos ir ramybės Jums

 

Artėjant vienai iš gražiausių pavasario švenčiųVelykoms, „Papartėlių“ gr. vaikučiai skuba daryti gerus darbus: tvarko ir švarina savo aplinką, padeda namuose tėveliams namų ruošoje, puošia savo grupę nuostabiais darbeliais (gamina šventinius atvirukus, mokosi marginti margučius).