"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Gėlėtu vasaros takeliu

Atkeliavusi į mūsų Žemę vasara, dovanoja vaikams daug smagių, šiltų ir nepakartojamų akimirkų. 
„Papartėlių“ gr. vaikai kartu su „Šaltinėlio“ mokyklos jungtinės klasės mokiniais visus mokslo metus dalyvavo projekte: „Kuriu kartu su gamta“ ,o vieną šiltą birželio dieną smagiomis vasaros akimirkomis skubėjo pasidalinti kartu su draugais. Bendrose kūrybinėse veiklose piešėme gražiausios ir smagiausios vasaros paveikslą: maži, pilki žemės akmenėliai vaikų rankelėse  pavirto į spalvotus, žaismingus žemės vabalėlius, nuklotas plytelėmis takelis pražydo nuostabiausiais pievų gėlių žiedais, o paprasta medinė pavėsinė pasidabino gražiausiomis vasaros spalvomis pieštais vaikų piešiniais. Žaidėme linksmus draugystės žaidimus, šnekučiavomės apie svajonių vasaros atostogas, vaišinomės skanėstais. Atsisveikindami su draugais ir darbuotojais palinkėjome vieni kitiems nuostabių ir įsimintinų vasaros akimirkų, gražaus ir prasmingo laiko kartu su artimaisiais, daug, daug meilės ir gerumo. 
„Visa ko pradžia yra ten, toli, vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo“ (J. Marcinkevičius).
Nuoširdus Ačiū Jurinai, Rasai, Irinai, visiems „Papartėlių“ gr. vaikučių tėveliams už bendradarbiavimą ir prasmingas gerumo pamokas.

 

___________________________

„Papartėlių Įrašo autorius:
„Papartėlių" gr. informacija
Ankstesni įrašai


Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla skelbia nereikalingo turto pardavimo viešą aukcioną. Aukcionas vyks 2022 m. birželio 20 d. 10.30 val. Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2022 m. birželio 13-17 dienomis darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokiniai besibaigiant pavasariui dalyvavo edukacinėje veikloje „Atverstas pasaulis“. Veiklos tikslas buvo – įtraukti mokinius į apibendrinamąją veiklą, atskleisti vaikams nepaprastą gamtos pasaulį, įkvėpti bei ugdyti meilę ir pagarbą knygai, gamtai bei aplinkai, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Žinoma, kad visas pasaulio pažinimas prasideda nuo vaiko artimiausios aplinkos – šeimos, savęs suvokimo, žaislų ir knygų, darželio, savo gimtojo miesto, gyvosios ir negyvosios gamtos stebėjimo bei saugojimo...

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių dviejuose etapuose. Gegužės 22 dieną vykome į Vilnių, kur vyko Lietuvos mažųjų žaidynių finalinis festivalis. „Šypsniukų“ grupės šeši vaikai atstovavo „Šaltinėlio“ mokyklą. Mus išrinko nešti žaidynių atidarymo fakelą. Vaikai sportavo, piešė, bendravo, šoko. Tėveliai puikiai palaikė tribūnose. Buvome apdovanoti taure ir medaliais. Įspūdžiai patys nuostabiausi, vaikai ir tėveliai liko sužavėti renginiu.

O, vaikyste, neskubėk,
Dar kartu pabūki.
Leisk pažaisti, pasidžiaugt,
Su draugais padūkti.
Dar sustoki, palūkėk
Prie spalvoto namo.
Lėlės, knygos ir žaislai
Čia gražiai gyvena.
Greit skambutis nuaidės,
Mokyklėlė laukia.
Sudie, darželi mielas,
Ir pasakos, sudie.
Ilgai jus prisiminsim,
Sudie, sudie, sudie!

Edukacinėje  išvykoje Bebrusų km. „Meniškas kaimas“ sodyboje „Lakštingalėlių“ grupės vaikai patys gaminosi pakabukus, muiliukus-avinukus, apsilankė Mindūnų km. žvejų muziejuje.  Nuostabi kelionė, puikios emocijos ir nuotaika. Ačiū už galimybę.