"Šaltinėlio" mokyklos renginiai

Skelbiamas konkursas į Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos direktoriaus pareigas

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 13,7 iki 13,83, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą (pareiginės algos baziniais dydžiais). Konkurso paskelbimo data 2022 m. liepos 7 d. Pretendentų atrankos posėdžio data 2022 m. spalio 26 d. Nuoroda į pagrindinį skelbimą https://www.ignalina.lt/skelbimai/397/konkursas-i-laisva-darbo-vieta:1149
Ankstesni įrašai


Kai pražysta pačios gražiausios pievų gėlės, kai diena būna labai ilga, o naktis – trumput trumputėlė  ateina Joninės. Joninės – laukiamiausia vasaros šventė, apipinta senovės lietuvių papročiais bei žaidimais. Šiandien mūsų vainikai kitokie. Vaikų nupiešti mamyčių portretai pasipuošė vaikų skintais žolynais – vainikais. Ak, kokių nuostabių vainikų pavyko visiems drauge nupinti!

Joninės „Želmenėlių“ ir „Bitučių“ grupėje.

Kartu su mokslo metų pabaiga Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos jungtinės klasės mokiniai ir „Papartėlių“ grupės vaikai baigė  gamtos bei aplinkos pažinimo projektą “Kuriame kartu su gamta.“ 
Projekto „Kuriame kartu su gamta“ metu  visus mokslo metus projekto dalyviai kartu su pedagogais bei padėjėjais išbandė daug naujų veiklų. Projektinėje veikloje buvo taikomas patyriminis ir netradicinis ugdymas. Patyriminis ugdymo metu buvo  akcentuojamos ne žinios, o patirtis.  Jo metu skatinamas vaikų kūrybiškumas, smalsumas, motyvacijos išlaikymas. 

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklos mokinių priėmimo komisija:
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Veršekytė;
auklėtoja Danutė Rakštelienė;
auklėtoja Julė Žižmarienė;
auklėtoja Jūratė Druteikienė.

Paskirstymo grupės tvarkos aprašas

 

Atkeliavusi į mūsų Žemę vasara, dovanoja vaikams daug smagių, šiltų ir nepakartojamų akimirkų. 
„Papartėlių“ gr. vaikai kartu su „Šaltinėlio“ mokyklos jungtinės klasės mokiniais visus mokslo metus dalyvavo projekte: „Kuriu kartu su gamta“ ,o vieną šiltą birželio dieną smagiomis vasaros akimirkomis skubėjo pasidalinti kartu su draugais. Bendrose kūrybinėse veiklose piešėme gražiausios ir smagiausios vasaros paveikslą: maži, pilki žemės akmenėliai vaikų rankelėse  pavirto į spalvotus, žaismingus žemės vabalėlius, nuklotas plytelėmis takelis pražydo nuostabiausiais pievų gėlių žiedais, o paprasta medinė pavėsinė pasidabino gražiausiomis vasaros spalvomis pieštais vaikų piešiniais.