Vidiškių skyriaus renginiai

Gėlių takas tau, Mamyte!

Pavasari, išpuošk žiedais mamos suknelę. 
Pasveikint ją šalpusnis ir žibuoklė galvas kelia. 
Gamta ir saulė Mamos nubundant laukia, 
Aukštai iškilęs vieversys jai giesmę traukia. 

Vidiškių skyriaus ugdytiniai sveikina su artėjančia švente mylimas mamytes, močiutes.

___________________________

Vidiškių skyriaus inf. Įrašo autorius:
Vidiškių skyriaus inf.
Ankstesni įrašai


Balandžio 28 dieną nemažas būrelis tėvelių ir darželio darbuotojų, nešini darbo įrankiais susirinko į pavasarinę talką. Visų pastangomis persodintos gėles, dekoratyviniai krūmai, perkeltos medinės daržo lysvės.
Nuoširdžiai dėkojame vaikučių tėveliams, kurie geranoriškai atsiliepė į kvietimą dalyvauti darželio aplinkos tvarkymo talkoje.

 

Balandžio 27 d. „Gudručių“ grupės vaikai lankėsi Vidiškių bibliotekoje. Bibliotekininkė Dalė supažindino su H. K. Anderseno pasakomis ir jų herojais. Vaikai vaidino lėlių teatrą „Coliukė“, piešė laimingą pasakos pabaigą. 
„Žiniukai“ ir „Smalsučiai“ į pasakos vaidinimą „Coliukė“ įsitraukė lauko aikštelės pavėsinėje, ant suolelių, pievoje. Atliko užduotis, judėjo kartu su pasakos veikėjais. Vaikams buvo smagu, nes vaidino bibliotekoje ir lauko aikštelėje.

 

Vidiškių skyriaus „Smalsučių“, „Gudručių“  grupės vaikai vyko į edukacinę ekskursiją. Zarasų rajone, Čičirių kaimo sodyboje mus svetingai pasitiko Velykė. Pasiskirstę komandomis, visoje sodybos teritorijoje ieškojom paslėptų margučių, prisimindami Velykų papročiusnarpliojom kodus, ieškojom paslėpto lobio ir patyrėm neįtikėtinų nuotykių.

Vidiškių skyriaus „Smalsučių“, „Gudručių“ ir „Žiniukų“ grupės vaikai balandžio 20d. dalyvavo sporto pramogoje „Velykinis kiškių bėgimas“. Pasipuošę pačių gamintomis kiškių karūnomis, vaikai pavirto kiškučiais, startavo ir sėkmingai finišavo. Džiugios nuotaikos ir paraudusiais veidukais, kiškeliai sugrįžę į darželio kiemą varžėsi, rungtyniavo, ieškojo pasislėpusių margučių. Dalyviai apdovanoti prizais, o svarbiausia, kad visi pajutome fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą, linksmai bei aktyviai šventėme gražiausią pavasario šventę – Velykas.

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,
Velykų saulė patekėjo rytą,
Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą,
Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.